NoMachine 6.0.80

NoMachine 6.0.80

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:31.6 MB
Üretici:NoMachine S.à r.l
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:22 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (31.6 MB)
692 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Ücretsiz Uzak Masaüstü Paylaşımı ve Uzak Bilgisayar Yönetimi Programı.

NoMachine güçlü özelliklere sahip ücretsiz bir uzak masaüstü uygulamasıdır. NoMachine ile nerede olursanız olun, tüm dosya ve klasörlere, DVD, VCD, televizyon ya da YouTube videolarına erişebilirsiniz.

Uzaktan istediğiniz herhangi bir bilgisayara bağlamanız gerektiğinde NoMachine ile birkaç saniye içinde önemli dosyalarınızı erişebilir ve işlemlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz. Güvenilir ve kullanışlı bir yazılım çözümüdür. Bir yerel yazıcıya uzak bilgisayarda bulunan bir dosyayı yazdırabilirsiniz.

Ayrıca, Simge, Liste veya Compact görünüm modunu değiştirebilir, yeni bilgisayar ekleyebilir, oyuncu ayarları ve sunucu yapılandırmalarını değiştirebilirsiniz.

NoMachine, çok düşük bağlantı hızlarında bile NoMachine kurulu bir bilgisayara tıpkı hemen yanıbaşınızdaymış gibi hızlı ve akıcı bir şekilde erişmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

NoMachine ile bağlı olduğunuz uzak bilgisayarda yapabileceklerinizin sınırı yok. Nerede olursanız olun, uzak bilgisayarınızdan DVD film izleyebilir, Hulu, YouTube videolarını izleyebilir ya da video işleme, programlama gibi karmaşık uygulamaları kullanmayı gerektiren işlemleri yürütebilirsiniz.

NoMachine ile ayrıca, sizin kontrolünüz altında ve güvenli bir biçimde çalışma arkadaşlarınızla uzak bilgisayarınızdaki dosyalar üzerinde ortaklaşa çalışabilir, dosya paylaşımı yapabilir ya da sorunları beraber çözebilirsiniz.

NoMachine ile tüm bu işlemlerin kaydedilmesini de sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

692 kez indirildi

YORUM YAZIN