OHAL Komisyonuna Dilekçe Örneği 2018

OHAL Komisyonuna Dilekçe Örneği 2018

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:25 KB
Üretici:OHAL
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:27 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (25 KB)
1834 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

OHAL Komisyonuna Dilekçe Örneği 2018 İndir

OHAL inceleme komisyonu başvuruları internetten yapılacak. KHK ile atılan ya da açığa alınan memur, öğretmen, asker, polis ve sağlık çalışanları OHAL komisyonuna bugünden itibaren başvuruda bulunabilecek.

Eğitim-Sen yaptığı açıklamada meslekten ihraç edilen üyeleri ve diğer kamu çalışanları için bilgi verdi. OHAL Komisyonuna Başvurular Nasıl Yapılacak? başlığı ile sendika komisyona yapılacak başvuru hususuna değindi. Meslekten ihraç edilenlerin ihraçla ilgili dava açmasının önemli olmadığına değinen sendika, dava açılsa da açılmasa da ihraç edilen herkesin kişisel olarak başvuru yapması gerektiğini açıkladı.

Eğitim-Sen, ihraç edilen üyelerinin OHAL inceleme komisyonu başvurusu yaparken kişisel başvuru yapması gerektiğinin altını çizerken üyelerimizin Genel Merkez avukatları adına özel vekaletnamesi bulunmamaktadır açıklamasını yaptı. Resmi Gazete’de yer alan usul ve esaslar doğrultusunda komisyona internet başvurusu yapılması gerektiğini açıklayan sendika, elektronik ortamda yapılan başvuruya ait başvuru formuna eklenebilecek 10 sayfayı geçmeyecek ek dilekçe örneği sundu. Verilen linkten OHAL inceleme komisyonu başvurusu dilekçe örneği İNDİRebilirsiniz.

OHAL inceleme komisyonu başvurusu ek dilekçe örneği şablonu içerisinde sendika tarafından düzenlenen giriş ve sonuç kısmı yer alırken, ilgili kısımların başvuru yapacak kişi tarafından doldurulması, gelişme kısmında da başvuranın dilediği hususları belirtmesi istendi. Meslekten ihraca neden olduğu düşünülen sendika üyeliği, banka hesabı, sendikal eylem/faaliyet hususlarının dilekçeye eklenmesi gerektiği ifade edilen açıklamada, komisyon başvuru formuna ilgili evrakların, eklerin eklenmesi istendi. Kaynak: ogretmenlericin.com

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1834 kez indirildi

YORUM YAZIN