Pandora Recovery v2.2.1

Pandora Recovery v2.2.1

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:2.3 MB
Üretici:Pandora Corp
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:3 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (2.3 MB)
679 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Pandora Recovery, harddiskinizden tamamen silmiş olduğunuz dosyaları kurtarmanızı sağlayan Dosya Geri Getirme Programıdır.

Pandora Recovery bilgisayarınızda daha önce silmiş olduğunuz dosyaları geri getirme programıdır. Bunu yaparken öncelikli olarak sisteminiz üzerinde genel bir tarama gerçekleştirir. Bu tarama sonucunda, geri getirilebilir nitelikte olan ve silinmiş olan dosyaları belirler. Siz de, dilediğiniz dosyayı geri getirebilirsiniz. Eğer bulmak istediğiniz özel veya belli bir dosya varsa, bunun için dosya arama kısmında bulmak istediğiniz dosyaya dair çeşitli ip uçlarını girmeniz yeterli olacaktır. Kolay bir kullanım arayüzüne sahip olan Pandora Recovery ile daha önce yanlışlıkla yada bilerek silmiş olduğunuz her türlü dosyayı geri getirebilme şansınız oluyor.

Silinen dosyaları geri getirme programı arıyorsanız, Pandora Recovery mükemmel bir araç diyebiliriz. Bunun için tüm özellikleri sunuyor hem de tamamen ücretsiz bir şekilde. Bu program özel olarak Windows işletim sistemi için geliştirilmiştir ancak tercihinize göre mobil cihazlar için geliştirilmiş versiyonu da mevcuttur.

Normal delete ile veya shift+delete kombinasyonu ile sildiğiniz verilerinizi kurtarabilmek için kullanabileceğiniz program olan Pandora Recovery ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulmaktadır.

Pandora Recovery ile;

*Arama, Ön izleme ve silinen dosyaları kurtarma,
*Yüzey tarama (Surface scan),
*Arşiv, Gizli, Şifreli, Sıkıştırılmış dosyaları kurtarma,
*Recover Alternatif Veri Streams (ADS),
*Görüntü, Belge, Film, ya da başka herhangi bir türdeki dosyaları kurtarma,
*Kurtarma başarı tahmini,
*Yerel Sabit Disk, Ağ Sürücü veya Flash Drive için kurtarma.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

679 kez indirildi

YORUM YAZIN