pcwum.dll

pcwum.dll

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:32,3 KB
Üretici:Microsoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:23 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (32,3 KB)
2954 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...Loading...

pcwum.dll indir

Hemen hemen her türlü oyun veya program kurarken veya başlatım sırasında sıkça karşılaştığımız .dll hatalardan biri de pcwum.dll hatasıdır.  Verdiğimiz linkten pcwum.dll  dosyasını indirerek kullanabilirsiniz.

pcwum.dll dosyasını c :Windows/System32/ dizinine kopyalayarak hatadan kurtulabilirsiniz. pcwum.dll hatası, veren yazılımın (oyun, program v.b) bulunduğu dizine pcwum.dll dosyasını kopyalayın. Windows Başlat menüsüne Çalıştır yazarak açılan sekmeye CMD yazıp enter tuşuna basınız. Sonrasında ise açılan siyah ekrana regvsr32 pcwum.dll yazarak enter tuşuna basarsanız kesin olarak problemden kurtulabilirsiniz.

Windows 95/98/Me için : pcwum.dll dosyasını C: \ Windows \ System (Windows 95/98/Me), dizinine kopyalayıp bilgisayarını yeniden başlatın.
Windows NT/2000 için : pcwum.dll dosyasını C: \ WINNT \ System32 (Windows NT/2000), dizinine kopyalayıp bilgisayarı yeniden başlatın.
Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 için : pcwum.dll dosyasını C: \ Windows \ System32 (Windows XP, Vista, 7, 8),dizinine kopyalayıp bilgisayarı yeniden başlatınız.
Windows 64-bit için : pcwum.dll dosyasını C: \ Windows \ SysWOW64 \, dizinine kopyalayıp bilgisayarı yeniden başlatınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

2954 kez indirildi

pcwum.dll Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Tolga Yahya dedi ki:

  Hedef klasöre erişim engellendi hatası veriyor

  bu eylemi gerçekleştirmek için izne gereksinimiz var diyo KOPYALAYMIYORUM windows32nin içine 🙁 yardım

  • admin dedi ki:

   Dosyayı açılmayan program veya oyunun ana dizinine atıp da denediniz mi? deneyin olmazsa;

   Klasöre veya dosyaya Sağ tık>Özellikler>Güvenlik>Gelişmiş>Sahip>Düzenle>Diğer kullanıcı ya da gruplar>gelişmiş>Şimdi bul>Kullanıcı adınızı seçin*>Tamam>Tamam>Nesnelerin ve alt kapsayıcıların sahipliğini değiştir>Uygula>Tamam>Tamam.

   Olmazsa aynı işlemi bir kez daha yapın. Olmazsa * koyduğumuz kısımda “Everyone” seçip aynı işlemi tekrar edin.

YORUM YAZIN