PhotoGrok 2.47

PhotoGrok 2.47

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:12.8 MB
Üretici:Brad Grier
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:24 Mart 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (12.8 MB)
420 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

PhotoGrok, fotoğraflarınızı değişebilir görüntü dosyası(EXIF) bilgisinde yer alan bilgilere göre fotoğraf arama ve kategorize etme programı.

En hızlı ve kolay biçimde Exif verilerini kullanarak görüntüleri aramanızı ve onların meta verilerini kullanarak kategorize etmenizi sağlayan güçlü ve kullanıcı dostu bir yazılım uygulamasıdır. Profesyonel ve amatör bilgisayar kullanıcıları programı rahatlıkla kullanabilirler. Ayrıca Windows işletim sisteminin yanı sıra MAC işletim sistemli bilgisayarlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Listedeki herhangi bir öğeye ilişkin ayrıntıları görüntülemek için yapmanız gereken tek şey sadece bu görüntüyü tıklamanız ardından mevcut tüm bilgiler, sol bölme içinde gösterilecektir. Photogrok, Fotoğraflarınızı görüntülemenizi ve arama, ayrıntılar ve sınıflar halinde ayırma programıdır. Photogrok ile resimlerinizi, fotoğraflarınızı EXIF açıklamasında bulunan bilgilere göre arama yapmanızı ve ayrıntılı bir şekilde sınıflandırmanıza yarayan ücretsiz bir programdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

420 kez indirildi

YORUM YAZIN