PicPick 4.2.8

PicPick 4.2.8

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:12.5 MB
Üretici:NTeWORKS
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:18 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (12.5 MB)
599 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

PicPick, grafik işleme ve görüntü alma yazılımı.

PicPick programı ile kolayca, parlaklık, kontrast ve renk ayarı, gri tonlama, bulanıklık içeren basit fotoğraf düzenleme işlerinizi gerçekleştirebilir ve diğer özel efektlerle ilginç fotoğraflar yapabilirsiniz. PicPick basit günlük resim düzenleme görevleri için küçük boyutlu, ücretsiz mükemmel bir resim düzenleyici ve yakalama programıdır.

PicPick, kullanışlı arayüzü sayesinde, hızlı ekran görüntülerini almak ve daha sonra çeşitli amaçlara uyacak şekilde bunları düzenlemek için gerekli araçları sizin kullanımınız için sunar.

PicPick programının özellikle ekran yakalama özelliğini oldukça kullanışlı bulduğumuzu belirtmek isteriz. Kurulum gerektirmemesi, tamamen ücretsiz olması, PNG, JPG, GIF ve BMP biçimlerinde kayıt yapma imkanı sunması ve ekran yakalama özelliği dahilinde; basit tüm grafik işlemlerine olanak tanıması ile Windows Paint programımızı rafa kaldırmamızı sağladı. Türkçe desteği de bulunuyor.

Yazılımın Ayrıntılı Özellikleri :

Ekran Yakalama Seçenekleri: Tam ekran (Çiftli Monitör desteği ile birlikte), Aktif ekran, Pencereler ve Pencere kontrolleri, ayarlanabilir alanlar, serbest yakalama, internet sayfaları ve en son yakalamayı tekrarlayabilme özellikleri,
Resim Düzenleyicisi Özellikleri : Parlaklık, Koyuluk, Matlık, Keskinlik, Karşıtlık, Renklendirme, Boyutlandırma, Kaydırma ve Döndürme gibi, orjinal Paint programından çok daha zenginleştirilmiş ek içerikler,
Renk Alıcısı (Ekranın herhangi bir yerindeki renkleri seçip, çizim işleminde kullanabilme özelliği),
Renk Paletleri desteği,
Piksel Cetvelleyicisi,
Ekran İletkisi,
Beyaz Tahta özelliği,

Yeni sürümde ilave neler var ?

*Yenilenmiş dil seçenekleri (Artık Türkçe de destekleniyor),
*Geliştirilmiş Resim Düzenleyicisi,
*Piksel Cetvelleyicisi,
*Ekran Yakalama desteği düzeltmeleri,

Türkçeleştirme : Programın açılış ekranından Türkçe’ yi seçerek Türkçe olarak rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İndireceğiniz bu program içerdiği reklamlar nedeniyle bazı virüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) gibi yüklemeleri kesinlikle kabul etmeyiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

599 kez indirildi

YORUM YAZIN