PortScan 1.66

PortScan 1.66

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:388 KB
Üretici:The SZ
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:11 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (388 KB)
726 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

PortScan, yerel ağınıza bağlı olan tüm cihazlara ait bilgileri görebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Yazılım, ağınızdaki açık portların hepsini listeler ve ayrıntılı olarak incelemenize olanak sağlar. Bu bilgiler arasında MAC adresi, HTTP, SMB, FTP, iSCSI, SMTP ve SNMP servis bilgilerini görebilirsiniz. Port listesini xml dosyası haline getirip çıktı almanızı sağlayabilen program ekstra olarak ping testi, internet hızı kontrolü yapabilir. Ağınızdaki Upnp (Tak&Çalıştır) cihazlara da erişmenizi sağlar.

Programın kullanılmasındaki asıl amaç kesinlikle başka bir bilgiye veya araca ihtiyaç duymadan tamamen port numaralarını taramaktır. Bu sayede dilediğiniz portun IP adres bilgisini öğrenebilirsiniz. Yazılım çalışması sırasında yani tarama işlemini gerçekleştirirken kesinlikle bilgisayarınızın sistem kaynaklarını yormaz ve bu sayede de sisteminizde yavaşlamaya veya donmaya sebebiyet vermez.

PortScan ile ağınızdaki tüm aktif cihazlar bulun. Her ağ aygıtı için IP adresi ve mevcut hizmetleri keşfedin. internet bağlantı hızını kontrol etmek için bir hız testi çalıştırın. Program tıkla çalıştır mantığı işe çalıştırılır ve kurulum gerektirmez.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

726 kez indirildi

YORUM YAZIN