qBittorrent 3.3.16

qBittorrent 3.3.16

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:16.3 MB
Üretici:Christophe Dumez
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:20 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (16.3 MB)
553 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

qBitorrentt, µtorrent alternatifi ücretsiz bir torrent programıdır.

qBittorrent, açık kaynak kodlu, hızlı ve yalın bir BitTorrent istemcisi, kullanımı kolay ve kullanıcı dostu arayüzü ile geliyor ve Windows ve Mac ve Linux kullanıcıları her ikisi tarafından da kullanılabilir. qBittorrent Internet üzerinde dosya paylaşımı için ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır. µtorrent’e benzer bir arayüze ve gelişmiş birçok özelliklere sahip qBittorrent’in Türkçe dil desteği de vardır.

Program Özellikleri:

*Windows 2000/XP/Vista/7 sürümlerini destekler.
*Türkçe dahil 20+ dili desteklemektedir. Varsayılan olarak İngilizce dili ile kurulmakta. Türkçe kullanım için ayarlarsekmesinden dil seçeneğini Türkçe olarak değiştirmeniz yeterli.
*Artık alışkın olduğumuz arama bölümü ile aramak istediğiniz dosyanın adını yazmanı yeterli. Kayıtlı olan tüm torrent sitelerinde arama yaparak işlem bittiğinde size bilgi vermektedir.
*Linux, Mac, Windows, Free BSD sistemlerinde sorunsuzca çalışmaktadır.
*Uzak bağlantı ayarları sayesinde bilgisayarınızın başında olmadığında ble uzaktan erişim imkanı vermekte. Ayarlar bölümündeki Web UI sekmesini aktif etmeniz gerekmektedir.
*C++ dilinde hazırlanmış, Phyton kütüphaneleriyle desteklenmiş Qt arayüzünü kullanan program ayrıca KDE arayüzü ile de uyumlu çalışmaktadır.
*IPv6 uyumlu.
*Gelişmiş RSS desteği.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

553 kez indirildi

YORUM YAZIN