Sandboxie 5.15

Sandboxie 5.15

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:6.72 MB
Üretici:Ronen Tzur
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:8 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (6.72 MB)
900 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Bilgisayarınıza zarar vereceğini düşündüğünüz programları bir çeşit sanal disk içerisinde çalıştırıp, diğer yüklü programlarınıza zarar vermesini ve diskinize yayılmasını engeller.

Sandboxie, bir çeşit Sanal disk programıdır. İşletim sisteminize kurduğunuz programları iz bırakmadan silmenize veya kaldırmanıza olanak tanır örnek bir klasör oluşturup kurmak istediğiniz bir programı deneyip kolayca kaldırabilirsiniz bu esnada sisteminizi kasacak program çerezlerinden kurtulmuş olursunuz. zararlı yazılım dahi içerse bile sisteminize ulaşamaz. Verdiğimiz linkten Sandboxie‘ ı indirerek kullanabilirsiniz.

Sandboxie programı ile,

Güvenlik İnternet Taraması: Sandboxie altından çalıştırdığınız web tarayıcınızın indirdiği tüm şüpheli dosyalar sandbox içinde kapalı kalır ve kolayca temizlenebilir.
İleri Seviyede Gizlilik: Sandboxie altında web’de gezinti yaparken, tarama geçmişiniz, kurabiyeler (cookies) ve önbelleğe alınmış geçici dosyalar sandbox dışına, Windows’unuza sızamaz.
Güvenli E-Posta: E-Postalarınıza saklanmış virüsler ve zararlı uygulamalar sandbox dışına çıkamaz ve gerçek sisteminizi etkileyemez.
Temiz Windows: İzole edilmiş alanda yapılan kurulumlar sayesinde Windows sisteminiz hep temiz ve sağlıklı kalır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

900 kez indirildi

YORUM YAZIN