SideSync 4.3.0.92

SideSync 4.3.0.92

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:46.2 MB
Üretici:Samsung
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:21 Eylül 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (46.2 MB)
917 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

SideSync, Samsung akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bilgisayarınız ile birlikte kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılım.

Bilgisayarınız ile Samsung Mobil cihazınızı bağlamak için kullanabileceğiniz güçlü bir çözümdür. İki cihaz arasında bu yazılım ile bağlantı kurarak veri aktarımını gerçekleştirebilir, dosyalarınızı yedekleyebilir isterseniz PC den mobil cihazınıza veya mobil cihazınızdan PC nize resim, müzik, program vb. yükleyebilirsiniz.

Samsung’un SideSync adını verdiği yeni özellik ile akıllı telefon ve bilgisayarları bir arada kullanabilmek, örneğin bilgisayarın klavye-fare-touchpad özellikleri ile telefonu kontrol etmek ya da telefonun ekranını bilgisayara taşıyarak, bir yandan çalışırken diğer taraftan telefonu takip edebilmek mümkün.

Nasıl Kullanacaksınız:

*Bilgisayarınıza ve mobil cihazınıza SideSync 4.0 kurun.
*PC ve mobil cihazı aynı Erişim Noktasına (Wi-Fi/LAN) bağlayın.
*Eşleşmek istediğiniz cihazı seçin. PC ve mobil cihazınız eşleştiğinde aynı Erişim Noktasında (Wi-Fi/LAN) oldukları zaman otomatik olarak birbirine bağlanacaktır.
*USB, doğrulama yapmadan otomatik olarak uygulamaya bağlanacaktır.

Akıllı ve Rahat Bağlantı

SideSync’i bir bilgisayar ve mobil cihaza yükleyin, daha sonra iki cihazı USB kablosuyla ya da Wi-Fi ile bağlayın. PC ve mobil cihazı bağlayarak SideSync’in çeşitli özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Bilgisayar için indir düğmesine basarak kurulum yapın. Mobil cihazlar için “Galaxy Apps” veya Google “Play store” kullanın.

Telefon Görüşmeleri Yapın ve Kısa Mesaj Gönderin

Bilgisayarınız ve mobil cihazınız SideSync ile bağlı olduğunda, telefon görüşmeleri almak için alarmlarınızı kontrol edebilir ve doğrudan bilgisayarınızdaki uygulamaya bağlanabilirsiniz. Açılır pencereden telefon görüşmeleri alabilir ya da kısa mesajlar gönderebilirsiniz.

Bilgisayarınız ve Mobil Cihazınız Arasında Dosyaları Paylaşın

SideSync, yalnızca sürükle ve bırak hareketiyle, bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında dosyaları hızlı bir şekilde paylaşmanızı sağlar. Mobil cihazınızdaki fotoğrafları bilgisayarınızdaki Word belgelerine ekleyebilirsiniz. Ayrıca, kısa mesaj ya da e-posta gönderirken bilgisayarınızdaki bir dosyayı mobil cihazınıza ekleyebilirsiniz.

Akıllı Telefon: Android KitKat (4.4) veya üzeri
Tablet: Android Lollipop (5.0) veya üzeri olan bazı cihaz modellerinde Sidesync çalışmayabilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

917 kez indirildi

YORUM YAZIN