SigarPro (Sigara Bırakma Programı) 2.0

SigarPro (Sigara Bırakma Programı) 2.0

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:478 KB
Üretici:Giga Bilgisayar
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:24 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (478 KB)
712 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

SigarPro, Ücretsiz Sigara Bırakma Programı.

Sigaradan kurtulmak istiyor fakat kurtulamıyormusunuz? Birçok denemeniz başarız mı oldu? Sevdikleriniz sizden uzak mı duruyor? Üzülmeyin defalarca denenmiş bu program en büyük yardımcınız olacaktır. SigarPro, kullanıcılar üzerinde test aşamasında birçok kez denenmiş ve başarısı kanıtlanmış hiç zorlanmadan kolayca azaltmak ve bırakabilecek bir seviyeye gelmek için yapılmıştır.

Kişiden kişiye göre değişik etiler gösteren program sigarayı zamanla azaltarak bırakmanıza olanak tanımaktadır. Zira pek çok kişi programı kullanarak sigaradan kurtulmuştur. Oldukça küçük boyutlarda tasarlanmış ücretsiz program hem faydalı hem de ücretsizdir. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra arayüzünde yazan süre (20 dakika) sigara içme aralığınızı göstermektedir. Siz bu bölüme kendi sigara içme aralığınızı yazmalısınız. Örneğin 3 saatte bir. Sinyallerle size sigara içme aralığınızın geldiğini belirten program yavaş yavaş bu süre aralığını geniş tutmanızla birlikte sizi sigaradan kurtaracaktır. Kesinlikle sinyali duymadan sigara içmemelisiniz. Bu programın işlevselliğini bozmaktadır.

Ofis bilgisayarlarınızda da kullanabileceğiniz SigarPro (Sigara Bırakma Programı) kişiden kişiye göre farklı sonuçlar verebilecektir. Fakat istikrarlı ve doğru bir şekilde kullanarak içtiğiniz sigara adedini zamanla düşürüp bir süre sonra tamamen bırakabilecek durumda olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

712 kez indirildi

YORUM YAZIN