Sleipnir 6.2.1.4000

Sleipnir 6.2.1.4000

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:59.5 MB
Üretici:Fenrir Inc.
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:15 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (59.5 MB)
690 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Sleipnir, kişiselleştirme ve gelişmiş sekmeleme özelliklerine sahip Türkçe arayüzlü ücretsiz bir web tarayıcı.

Eski kullandığınız web tarayıcınıza ( Chrome, Internet Explorer veya Firefox) alternatif olabilecek, onlarla uyumlu olarak çalışan komple bir web browser. Aslında, Internet Explorer çekirdekli motorunu kullanır ama isterseniz Mozilla Gecko motoru ile değiştirebilirsiniz. Sleipnir ayrıca Roboform, kullanışlı bir parola ve web form yöneticisi ile birlikte gelmektedir. Sleipnir arayüzü, düğmeler ve araç çubukları ile sadece şişirilmiş minimalist tasarımı sevenler için çok ideal.

Güvenlik araçları geliştirilmiş olduğundan güvenli (güçlü sekme yönetim sistemi sayesinde) ve internette gezinti yapabilirsiniz. Sleipnir de proxy sunucuları ve diğer araçlar için tam bir yerleşik arama aracını, Firefox Canlı Bookmarks’ a benzer bir RSS yöneticisi, desteği sunuyor.

Sleipnir, masaüstü ve bilgisayarlar arasında bir köprü olan ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır. Ultra yüksek hızlı besleme okuyucu tarayıcıya entegre edilmiştir. En kısa sürede Google Reader’da listesinde yüklediğiniz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı sosyal medya sitelerinde çeşitli seçtiğiniz anahtar kelimelerle ilgili beslemelerini elde edebilirsiniz. Medya hizmet bir kullanıcı olmaya gerek yok Orada da oturum açmak için gerek yoktur. Sleipnir, dilerseniz Trident (Internet Explorer tarafından kullanılan) ve Webkit (Google Chrome) yorumlayıcı motorlarını aynı anda kullanabilmenizi sağlıyor.

Sleipnir geniş bir kişileştirme imkanı tanıyor. Adres çubuğu davranışları, yer imleri paneli, arama kutusu üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca Google Chrome eklentileriyle de uyumlu olması Sleipnir’a daha fazla özellikler eklenmesine imkan tanıyor.

Sleipnir Mobile – Web Browser v3.5.5 (Android ) İNDİR

Sleipnir Mobile – Web Browser v4.3.1 (İOS ) İNDİR

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

690 kez indirildi

YORUM YAZIN