Smart Defrag v5.5.0

Smart Defrag v5.5.0

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:6.7 MB
Üretici:IObit
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:18 Şubat 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (6.7 MB)
1161 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Smart Defrag, bilgisayarınızın performansı arttıracak ücretsiz Disk Birleştirme programı.

Smart Defrag programı ile yavaşlayan hard diskinizden daha yüksek verim elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken programı verilen linkten indirmeniz yeterli. Smart Defrag diskinizi birleştirmenizde size yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır.

IObit SmartDefrag, otomatik birleştirme imkânı da sunuyor. Disk parçalanması genellikle yavaş ve kararsız bilgisayar performansının ana nedenidir. Otomatik birleştirme, bilgisayar boşta iken dosya sistemini kendiliğinden birleştirir. Fazla parçalanmaya mani olarak sisteminizin en yüksek hız ve en iyi performans vermesine yardım eder. SmartDefrag uygulamasının Türkçe dil desteği sunması da önemli bir artı. Ayarlar menüsü de yeterli seçenek sunuyor. Windows 8/8.1 Metro Uygulamalarını da güncel sürümüyle beraber destek veriyor ve hızlandırıyor.

Genel Özellikleri:

*Kolay bir kullanıma sahip. Programı kurun ve artık ona dokunmayın. Çünkü program gerektiği anda sabit diskinize müdahale edebiliyor.
*Program hızlı bir birleştirme özelliğine sahip. Windows’un kendi disk birleştirme programından kat kat daha hızlı çalışıyor.
*Program arka planda çalışabiliyor. Bu sayede anında müdahale edeceği için sabit diskiniz güvende oluyor.
*Program tamamen ücretsiz. Ayrıca yeni bir sürümü çıktığında otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.
*Windows sabit disklerde FAT veya NTFS gibi dosya sistemi kullanır. Program birleştirme yaparken sisteminiz daha hızlı olsun diye dosya sistemindeki hataları da düzeltebiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

1161 kez indirildi

YORUM YAZIN