SnagIt Screen Capture 13.1.3

SnagIt Screen Capture 13.1.3

DosyaMerkezi.net
Lisans: Deneme
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:87.2 MB
Üretici:TechSmith Corporation
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:23 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (87.2 MB)
603 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

SnagIt Screen Capture, gelişmiş ekran kayıt programı.

SnagIt Screen Capture yazılımı ile ekranınızda gerçekleşen her türlü hareketli ve hareketsiz tüm görüntülerin ekran görüntüsünü yani “screenshot” ını alabilir ve aldığınız bu resimlerle değişiklik amaçlı oynayabilir ve yazıcıdan yazdırabilirsiniz. Aynı zamanda bu gelişmiş yazılım ile DVD filmlerin ve PC oyunların da capture’larını alabilirsiniz.

Gelişmiş Ekran Görüntüsü Yakalama Programı Snagit’in kullanıcı dostu arayüzü ve menüsü, görsel açıdan ve video çekimi olarak çok güçlüdür. Farlı seçeneklerde sunduğu kaydetme yöntemleri sayesinde sizi yormaz ve istediğinizi çabuk elde edersiniz. Örnek verecek olursak; hepsi bir arada ekran yakalama programı, tüm masa üstünü, bölgeyi, pencereyi veya kaydırma penceresini herhangi bir web sayfasından veya uygulamadan tek bir kısayol tuşu veya tıklama ile kapar.

Bazı Özellikleri:

Görüntü yakalama: Tam olarak ihtiyacınız olan şeyi yakaladığınızdan emin olun. Piksel mükemmel bir doğrulukla bir bölge seçmek için ekranınızdaki herhangi bir yeri tıklayın ve sürükleyin.
Video çekimi: Bazen üzerinden konuşmak daha kolaydır. Demolar, geri bildirimler, yorumlar ve daha fazlası için ekranınızın hızlı videolarını oluşturun, anlatın ve düzeltin.
Kaydırma yakalama: Ekranda gösterilmese bile tam sayfa ekran görüntüsünü çabucak yakalayın. Yatay, dikey veya tüm kaydırma alanını sadece bir tıklama ile tutun.
Panoramik yakalama: Geniş, yatay kaydırmalar, sonsuza kaydırılan web sayfaları ve aradaki her şeyi yakalayın. Tek tek görüntüler almak ve bunları manuel olarak düzenlemek yerine bir kez yakalayın.
Hareketli GIF Oluşturma: Kısa bir ekran kaydını animasyonlu bir GIF’e dönüştürün. Hızlı görevleri ve iş akışlarını göstermek için mükemmeldir.
Web kamerası kaydı: Ekip arkadaşları veya müşterileri ile nerede olursanız olun kişisel bir dokunuş eklemek için video sırasında web kamerası ve ekran kaydı arasında geçiş yapın.
Video kırpma: Ekran kayıtlarınızdaki istenmeyen bölümlerden çabucak kurtulun. Başlangıçtan, ortadan, sondan veya düzeltmek istediğiniz hatalarından ekstra zaman çıkarın.
Ses kaydetme: Bir mikrofondan veya bilgisayarınızın sistem sesinden ses ekleyin.

Benzer Konular

  • BSR Screen Recorder 6.1.9 BSR Screen Recorder, ekran hareketlerini video veya resim olarak yakalamanızı sağlayan program. BSR Screen Recorder, video veya görüntü olarak ya bilgisayarınızın ekranında gördüğünüz her […]
  • Ashampoo Snap 9.0.4 Ashampoo Snap, ekran görüntülerini hızlı ve kolay bir şekilde alabileceğiniz en iyi ekran yakalama yazılımıdır. Ekranınızın tamamını veya size gerekli olan kısmını Ashampoo Snap yazılımı […]
  • Ashampoo Snap 2017 1.0.1 FREE Ashampoo Snap, istediğiniz ekran görüntüsünü alabileceğiniz en iyi ekran yakalama programıdır. Ashampoo Snap yazılımı ile ekranınızın tamamını veya size gerekli olan kısmını mause yardımı […]
  • ScreenSnag 1.4.0.1 ScreenSnag, basit ve hızlı bir şekilde bilgisayar ekranınız fotoğrafını çekebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Ekran görüntüsü yakalama programlarından birisi olan ScreenSnag yazılımı […]
  • Jing 2.9.15255 Jing, ücretsiz ekran görüntüsü alma ve video olarak (PNG/SWF) kaydetme programı. Jing yazılımı ile ekran görüntülerini almak ve ekrandaki kısa videoları paylaşmanızı sağlayan bir ekran […]

RelatedPost

603 kez indirildi