Spotflux 3.1.8

Spotflux 3.1.8

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:511 KB
Üretici:Spotflux, Inc
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:17 Şubat 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (511 KB)
614 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Engelli sitelere IP değiştirerek veya kimliğinizi gizleyerek girmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Spotflux yazılımı sayesinde yasaklanmış internet sitelerine güvenli bir şekilde girebilirsiniz. Spotflux internet bağlantınızı korumak ve geliştirmek için en iyi yoldur. Bu, bulut tabanlı olarak milyonlarca gerçek zamanlı hesaplamalar gerçekleştirir şifreler ve mobil internet trafiği sıkıştırır. Spotflux tüm cihazlarınızda çalışır. Spotflux ile telefonlar, tabletler, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar korunmaktadır. Yazılım sizin kimlik veya diğer önemli verilerinizi tehdit edebilecek şeyleri ortadan kaldırır.

Program size ücretsiz bir VPN hizmeti sağlar, IP adresinizi değiştirir ve internet trafiğinizi şifreler. Ayrıca sizinle ilgili bazı bilgileri izleyen web sitelerinin (google, reklam networkleri vs.) izleme kodlarını engeller bu sayede internette daha rahat ve güvenli dolaşmanıza imkan sağlar. Özellikle ortak kablosuz kullanım noktalarından internete giriyorsanız Spotflux ve benzeri yazılımlar kullanmanız güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

Program -kurulum aşamasında teklif edilen uygulama haricinde- reklam içermez, kullanımı çok kolaydır. Enable’a basarak aktif eder, Disable’a basarak kapatırsınız, bu kadar basit… Program kendini otomatik olarak günceller ve windows açılışında otomatik olarak başlar. Dilerseniz bu özellikleri ayarlar menüsünden kapatabilirsiniz.

Kurulum aşamasında reklam amaçlı bir başka yazılımın kurulmasını teklif eder. “Decline” tuşuna basarak bu yazılımı kurmadan kuruluma devam edebilirsiniz. Beraberinde gelen bu reklam yazılımı nedeniyle Eset Nod32 antivirüs uyarı verebilir.

Spotflux 3.0.4  (Androıd) 

Spotflux 2.1 (İOS)

Spotflux Lite 0.9 (Chrome)

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

614 kez indirildi

YORUM YAZIN