Telefonum 4,5G destekliyor mu?

Telefonum 4,5G destekliyor mu?

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:2,1M
Üretici:Raptiye
İşletim Sistemi:Android
Son Güncelleme:24 Mart 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (2,1M)
758 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Telefonum 4,5G destekliyor mu?

Telefonum 4,5G destekliyor mu? Elimdeki akıllı telefonum ile bende bu hizmetten yararlanabilecekmiyim? Hangi marka ve modeller bu sistemi destekliyor? Yoksa telefonumu değiştirmem mi gerekiyor? Sizlerde mutlaka bu soruları kendinize sormaya başlamışsınızdır. Aşağıdaki linkte verilen uygulamayı indirerek ve yazıdaki detayları okuyarak sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Türkiye’de 2015 son çeyreğinde kullanıcılara sunulacak olan 4,5 G İnternet sisteminin mobil uyumluluğunu öğrenme seçeneği sunan bir uygulamadır. Gelişen teknolojik sistemler ile İnternet her ortamda aktif olarak kullanılmaya başlanmış olup kablosuz İnternet bağlantıları haricinde mobil veriler ile bağlantı kurmakta mümkün olmuştur. Uzun süredir Türkiye’ de kullanılan 3G hızlı İnternet sisteminden sonra 2015 yılı son çeyreğinde kullanılmak için alt yapı ve sistem çalışmaları başlatılan mobil İnternet sistemi olan 4,5G İnternet sistemini mobilde kullanabilmenizin mümkünlüğüne ulaşmak için uyumluluk testi yapmaktadır.

Kullanımı oldukça kolay olan uygulamayı açtığınız an otomatik bir şekilde mobil cihazların markasını ve modelini ekran üzerinde görmenizi sağlamaktadır. Mobil cihazların modelleri ekran üzerinde görüntülendiği zaman bilgi almanız sağlanacaktır. Ekran üzerinde yer alan “4,5G Destekliyor mu?” butonuna bastığınız an otomatik olarak sistem içerisinde bir tarama başlatılacak olup, 4,5 G İnternet sistemini desteklediğine veya desteklemediğine dair bilgiler ekranda yer alacaktır. Desteklememesi durumunda açılan ekranda 4,5 G İnternet sistemini destekleyen modeller ve modeller listeli bir şekilde gösterilecektir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

758 kez indirildi

YORUM YAZIN