Trend Micro Titanium Maximum Security 2017

Trend Micro Titanium Maximum Security 2017

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:259 MB
Üretici:Trend Micro
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:11 Ocak 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (259 MB)
892 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Trend Micro Titanium Maximum Security, cihazlarınız için en güçlü güvenlik programı.

Trend Micro Titanium Maximum Security bünyesinde yer alan klasörleri saklama özelliği sayesinde, bilgisayarınızın çalınması halinde belirlediğiniz klasör ve bilgilere ulaşılmasını engelleyebilirsiniz. Bu güvenlik adımı ile sadece siz o dosya ve klasörlere ulaşabilirsiniz.

Normal bir silme işlemi sonucunda o belge ve dosyalar tamamen silinmez. Bir dosya ve klasörün tamamen silinebilmesi için özel yazılımlar gerekmektedir. Aksi halde kurtarma programları ile sildiğinizi sandığını dosya ve klasörlere yeniden erişilebilir. Bu gibi durumlarda Trend Micro Titanium Maximum Security bünyesindeki “Güvenli Silme” aracını kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda bir sistem iyileştirme aracı olan Trend Micro Titanium Maximum Security, Windows tabanlı bilgisayarınızdan en iyi performansı almanız için yapılması gereken teknik incelik ve düzenlemeleri gerçekleştirir. Günde yaklaşık 250 bin tehditi durdurur ve 1.5 saat içerisinde çıkan yeni tehditlere karşı koruma sağlama garantisi verir.

Güvenlik sektöründe 30 yıllık deneyimi ve liderliği bulunan Trend Micro firmasının ev kullanıcıları için ürettiği Maximum Security ürünü, kurumsal tarafta binlerce firmanın korumasınından edinilen tecrübeleri en uygun fiyatla evinize yansıtır. Günümüzün en önemli tehditlerinden olan ve daha çok sahte fatura mailleri ile yayılan Ransomware türüne karşı son testlerde en yüksek başarıyı yakalayan üründür. Dosyalarınızın rehin alınması önler ve çalışmalarınızı kaybetmemenizi sağlar.

Mobil tarafta hem Android hem de iOS tabanlı cihazları destekler, Windows ve MacOS desteği vardır. İnternete hangi cihazdan girerseniz girin Maximum Security sizin için en iyi korumayı sağlar. Windows Vista SP2, Windows 7,8 ve 10 ile çalışan yazılım MacOS 10.9 ve üzerini destekler. Android cihazlarda güvenlik gerekçesi ile 4.0 ve üzeri, iOS tarafında ise 9.0 ve üzeri çalışan cihazları destekliyor. En iyi performansı almak için sistemde başka bir güvenlik yazılımı olmadan yüklemeniz ve temiz bir sisteme kurulum yapmanız önerilir.

Trend Micro Titanium Maximum Security Özellikleri :

*Ebeveyn kontrolü
*Şifrelerinizi güvenle yönetme
*PC, Mac ya da Mobil cihaz desteği
*Tehlikeli web sayfalarını engelleme
*Sosyal Medyada gizliliğinizi koruma
*Sistem Ayarlayıcı ile sistem performansı optimize edilir.
*Gelişmiş Anti-Ransomware (Fidye Yazılımı Önleme) teknolojisi
*Güvenlik programı gibi görünen sahte antivirüs yazılımlarını temizler.
*Virüs, solucan, truva atı gibi güvenlik tehditlerine karşı güçlü koruma.
*Tercih ettiğiniz resim veya fotoğraflarla program arayüzünü kişiselleştirin.
*Titanium Maximum Security Android, Symbian, iOS ve Windows tabanlı mobil cihazları destekler.
*Çocuk güvenliği uzmanları tarafından farklı yaş grupları için hazırlanmış ayarlarla güvenlik ayarları kişiselleştirilebilir.
*Facebook, Twitter ve Myspace ağları kullanıcıları için geliştirilen sosyal ağ koruması linkleri tarayarak güvenliğinizi artırır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

892 kez indirildi

YORUM YAZIN