TSR Watermark Image Software 3.5.6.3

TSR Watermark Image Software 3.5.6.3

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:9.7 MB
Üretici:TSR Software
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:3 Ağustos 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (9.7 MB)
652 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Resim dosyalarının üzerine filigran eklemeye yarayan ücretsiz ve Türkçe bir yazılımdır.

Yeni tasarlanmış filigran yazılımı, korumak ve  birkaç tıklama ile fotoğraf ve videolarda rötuş yapmaya yarayan kullanışlı bir programdır. TSR Watermark Image, resim ve fotoğraflarınıza metin ya da resim olarak filigran (watermark) eklemenizi sağlayan Türkçe arayüze sahip ücretsiz bir programdır. Program ile filigranın transparan şiddetini ve konumunu kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. TSR Watermark Image ile dilerseniz filigran eklenmiş yeni rsimlerin boyutlarını da değiştirebilirsiniz.

Genel olarak 3 aşamadan oluşan yazılımda öncelikle; filigran eklemek istediğimiz dosyayı seçmeliyiz, daha sonra belirlediğimiz dosya üzerine hangi ifadeyi yazacağımızı yazılımın ekranındaki kutucuğa yazmalıyız. Yazdığımız ifadenin yazım biçimini, büyüklüğünü, italik-kalın yazma gibi seçenekleri, yazma açısını, filigran büyüklüğünü, şeffaflığını, resmin hangi alanına yazılacağını, kısaca tüm tercihlerimizi yine bu alanda belirliyoruz. Tüm ifadeler Türkçe olduğundan zaten rahatlıkça tercihlerimizi oluşturabiiriz. Zaten yaptığımız tüm işlemleri ön-izleme alanında da anında görebiliyoruz.

Üçüncü ve son aşamada ise yaptığımız filigran ekleme çalışmasını istediğimiz bir klasör içerisine kaydediyoruz. Kayıt işlemini ister mevcut resim dosyasının üzerine, isterseniz de ayrı bir dosya olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca kayıt işleminden önce mevcut resmi yeniden boyutlandırma imkanına da sahipsiniz. Yazılım JPEG, PNG, Tif, BMP, GiF biçimli resim dosyalarını destekliyor. Ayrıca yazılımla yapılan çalışmanın görüntü kalitesini yüzde olarak ayarlayabilme ve DPI değerini düzenleme gibi ek özellikleri de kullanabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan ve küçük boyutuyla oldukça ayrıntılı işlemler yapabilen bu filigran ekleme yazılımını denemelisiniz.

Zengin etkileri ile;

Çoklu resim işleme,
Aynı dosyaya birden fazla filigran ekleyebilme,
Filigran biçimini ve görünümünü değiştirebilme,
EXIF bilgilerini koruyabilme ya da temizleme,
Filigranlı çıktıyı farklı dosya biçimlerine dönüştürebilme (JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF),
Kullanım kolaylığı,
Görüntü filigran (150 filigran, QR kod desteklenir),
EXIF bilgileri,
Akıllı uyum,
Fotoğraf çerçevesi,
Kırpma,
Toplu yeniden adlandırma,
Yeniden boyutlandırma.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

652 kez indirildi

YORUM YAZIN