Üniversite Yatay Geçiş Dilekçe Örneği

Üniversite Yatay Geçiş Dilekçe Örneği

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:26 KB
Üretici:dosyamerkezi.net
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:2 Ağustos 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (26 KB)
898 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

Üniversite Yatay Geçiş Dilekçe Örneği indir.

Verdiğimiz linkten sizde Üniversite Yatay Geçiş Dilekçe Örneği‘ ni indirerek kendinize göre doldurup fakültenizin ilgili makamına teslim edebilirsiniz. Bu dilekçe örneği ile Üniversiteler arası yatay geçiş işleminizi başlatabilirsiniz.

Üniversite Yatay Geçiş Dilekçe Örneği İndir. Üniversiteler arası yatay geçiş nasıl yapılır ? Yatay geçiş için gerekli belgeler nelerdir ?

Dilekçe ile beraber verilmesi gereken ekler:

*Öğrenci Not Çizelgesi (Transkript) (Aslı)
*Not değerlendirme sistemi harfli ya da dörtlük sisteme tabi olan öğrencilerin kurumlarından alacakları, eşdeğer olduğunu gösterir belge. (onaylı)
*Disiplin cezası almadığına ilişkin belge. (Aslı)
*ÖSYS Sonuç Belgesi. (onaylı)
*Yabancı Dil Hazırlık sınıfında öğrenim gören öğrencilerin Yabancı Dil Hazırlık Belgesinin onaylı fotokopisi.( Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Bölümü)
*İkinci Öğretimden Örgün Öğretime yatay geçiş yapmak isteyen adayların öğretim yılı sonu itibariyle % 10’a girdiklerine dair resmi belge.

Not:

Üniversitemizin tüm Fakülte ve Yüksek okullarına yatay geçiş başvurularının kabulünde öğrencilerin yerleştirildiği yıldaki ilgili bölümün/programın ÖSYM taban puanı (lise birincisinin puanı dikkate alınmayacaktır); başvurduğu Fakültenin/Yüksek okulun ilgili Bölüm ve Programın o yıldaki taban puanının 10 puan altına eşit veya fazla olması koşulu aranır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

898 kez indirildi

YORUM YAZIN