Uplay 36.0.0.5328

Uplay 36.0.0.5328

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:58.6 MB
Üretici:Ubi
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:16 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (58.6 MB)
900 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Uplay, Ubisoft’a ait online ve ücretsiz bir oyun platformu.

Ubisoft oyun oynamanızı sağlar. Ubisoft’un PC istemcisi. Bu Electronic Arts tarafından Valve’nin Steam veya Origin gibi diğer oyun platformları için benzer bir deneyim sunar.

Uplay bir dijital dağıtım, dijital haklar yönetimi, çeşitli oyun şirketleri tarafından sunulan başarıları / kupa benzer bir deneyim sağlamak için Ubisoft tarafından oluşturulan çok oyunculu ve iletişim servisidir. Hizmet çeşitli platformlarında sağlanır (PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Facebook, iOS, Android, Windows Phone, OnLive). Wii U için Uplay uygulaması Nintendo eShop 1 Aralık 2012 tarihinde konsolun [1] lansmanı sonra serbest bırakıldı. Uplay birinci parti Ubisoft oyunları ile sadece kullanılan ve bazı üçüncü taraf başlıkları Uplay mağaza üzerinden satılmaktadır.

PC, Mac, PS3, Xbox 360, Facebook, iPhone, iPad ve son olarak OnLive gibi platformlar üzerinde kullanıcılarla buluşan Uplay, Ubisoft’un Valve tarafından geliştirilen Steam ve EA tarafından geliştirilen Origin gibi dijital oyun platformlarıyla rekabet edebilmek için geliştirmiş olduğu bir dijital oyun satış platformu olarak da dikkat çekmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

900 kez indirildi

YORUM YAZIN