Video2Webcam v3.6.2.2

Video2Webcam v3.6.2.2

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme Sürümü
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:2.6 MB
Üretici:Video2Webcam Inc
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:9 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (2.6 MB)
750 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Video2Webcam, webcam üzerinden video yayınlamak,sanal web cam, webcam efekt ekleme programı.

Oldukça fazla kullanılan sanal web cam uygulaması sayesinde, gerçek bir web came sahip olmasanız bile, farklı görüntüleri, fotoğrafları yada videoları sanki siz kamera açmışsınız gibi karşı tarafa görüntü aktarmanızı sağlıyor. Bir nevi sanal web cam görevi görüyor. Bu yolla webcam destekleyen herhangi bir uygulama üzerinde, gerçek kameranızı açmadan farklı video yada fotoğrafları doğrudan karşı tarafa aktarabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki videoları webcam yolu ile karşı tarafa izletmenizi sağlayacak olan bu program hemen her video formatını (avi, asf, flv, mp4, mpeg, mpg, ram, rm, rmvb, wmv, vb) ve görüntü dosyasını (jpg, gif, bmp, png, vb) desteklemektedir. Bu program aynı zamanda karşı tarafa ulaştırdığınız webcam görüntüsüne çeşitli efekt ve animasyonlar eklemenizi de sağlıyor. Dilerseniz kendi web kameranızı açarak, tüm bu efektleri ve görselleri kendi görüntünüze de ekleyebilirsiniz.

Tüm web kamerası programları ile (Yahoo Messenger, Camfrog, Skype, ICQ, AIM, Paltalk, ANYwebcam, Stickam, ICUII, Ustream.tv, iSpQ.) uyumlu bir şekilde çalışır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

750 kez indirildi

YORUM YAZIN