VideoCacheView 2.97

VideoCacheView 2.97

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:105 KB
Üretici:NirSoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:22 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (105 KB)
713 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

VideoCacheView, ücretsiz, küçük boyutlu ve Türkçe çevrimdışı video ve Flaş (.flv) izleme programı.

VideoCacheView Internet Explorer, (Firefox dahil) Mozilla tabanlı Web tarayıcıları, Opera ve Chrome tüm önbelleğini tarar ve sonra ön belleğe kaydedilen tüm video dosyalarını bulur. VideoCacheView otomatik olarak Internet Explorer, (Firefox dahil) Mozilla tabanlı Web tarayıcıları, Opera ve Chrome tüm ön belleğini tarar ve sonra şu anda içinde depolanan tüm video dosyalarını bulur. Herhangi bir yükleme işlemi veya ek DLL dosyaları gerektirmez. Uygulama Internet Explorer ve Firefox gibi farklı Mozilla tabanlı tarayıcılar ile uyumludur.

VideoCacheView programının kullanımı:

İndirdiğiniz kurulum dosyasını kurunuz. Program Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Chrome tarayıcılarının oluşturduğu ön bellek dosyalarını tarayacaktır. Ortalama 5 – 30 saniye arasında bir bekleme süresinin ardından VideoCacheView programının ana ekranın bulunan video dosyalarını görebilirsiniz.

“In Cache” sekmesinde “YES” olarak belirtilen dosyalar izlenebilir ya da kaydedilebilir dosyalardır. İzlemek için sol üstte yer alan “Play Selected File”; kaydetmek için ise bir yandaki “Copy Selected Files to” seçeneklerini kullanabilirsiniz.

*Türkçe dil dosyasıBURAYA tıklayarak indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyanın içindeki ‘videocacheview_lng.ini’ adlı dosyayı, programın bulunduğu dizine atmanız yeterli. Bu şekilde programı yeniden başlattığınızda Türkçe olarak açılacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

713 kez indirildi

YORUM YAZIN