VidLogo 3.6.0.46

VidLogo 3.6.0.46

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme Sürümü
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:15.8 MB
Üretici:GeoVid
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:2 Ağustos 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (15.8 MB)
987 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

VidLogo, videolarınıza kolayca logo ve resim eklemenizi sağlayan kullanışlı bir programdır.

VidLogo programının kolay arayüzü ve yapmak istediğiniz ayarlamaların tümüne izin veren özelliği ile video işleri ile uğraşan herkesin en önemli sorunlarından biri olan videoya resim ekleme işlemini artık bir kaç işlem ile halledebileceksiniz. Ayrıca yaptığınız değişiklikler videonun kalitesinde hiçbir değişiklik yapmayacaktır.

Program Özellikleri:

1. Hareketli GIF veya AVI logo da kullanmanız mümkün. Tıpkı TV kanallarının logoları gibi.
2. AVI, BMP, GIF, PNG, JPG ve JPEG grafik biçimleri desteklenmektedir.
3. AVI, MP4, ASF, WMV, DivX, XVid, 3ivx, ASX, WMA, WMX gibi video biçimleri desteklenmektedir.
4. Yüklü olan video ve ses codeclerini kullanarak istediğiniz ses ve video biçiminde kayıt imkanı sunmaktadır.

Program ile resim veya logoyu videolarınıza nasıl ekleneceğini resimli bir şekilde aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

1.Adım: İlk önce programı internetten indiriyorsunuz.
2.Adım: Sonrasında programı açıyoruz ve “Input” satırı yanındaki “…” butonuna tıklayarak düzenleyeceğiniz videoyu bilgisayarınızdan seçerek programa ekliyorsunuz. Altta bulunan “Type” menüsünden logo ekleyeceğiniz videonun türünü seçiyorsunuz. (.avi genel olarak her program ve sitede kabul gören bir uzantıdır.)

VidLOGOresim1

3.Adım: Uzantı menüsü altında bulunan yani aşağıdaki resimde de gösterildiği gibi “Video Settings” ve “Audio Settings” ile de oluşturacağınız videonun görüntü ve ses özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel değilseniz değişikliği önermiyorum.

VidLOGOresim2

4.Adım: Video ve ses ayar butonlarının altında bulunan “Edit Logo” butonu ile videonuza ekleyeceğiniz logonun seçimi ve ayarlarını yapabilirsiniz. Butona tıkladndığında açılan pencerede eğer logo olarak resim kullanacaksanız “Image”, farklı bir video ya da animasyon kullanacaksanız “Video”, yazı kullanacaksanız “Text” seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Seçtiğiniz seçeneğin yanında bulunan “…” butonuna tıklayarak logomuzu bilgisayarınızdan seçiyorsunuz. “Remove Logo” Butonu ile eklediğiniz logoyu isterseniz kaldırabilirsiniz. “Position” menüsünden logonun video üzerindeki yerleşimini ayarlayabilirsiniz. Video üzerindeki yerleşimi mouse ile direk video üstünde de yapabilirsiniz.

VidLOGOresim3

5.Adım: Logo ekleme ekranında altta bulunan diğer menü ise, logonun daha estetik ve düzenli durması için bir kaç özellik katıyor. “Transparent Color” özelliğini aktif hale getirdiğinizde logo olarak belirlediğiniz resimlerin arkaplan renklerini silerek daha güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Diğer özellik ise “Logo Transparency” bu özellik sayesinde logonun transparan yüzdesini ayarlayarak logonuzu şeffaf hale getirebiliyorsunuz.

VidLOGOresim4

Logo ekleme işlemini bitirdiğinizde ekranın sağ altında bulunan “OK” butonuna tıklayarak düzenleme işlemini bitirebilirsiniz.

* Logolarınızı resim olarak eklediğinizde resmin türünü .gif olarak seçmeniz önerilir. hapbilgiler ekibine kaynak için teşekkür ederiz.

6.Adım: Tüm ayarlar ve işlemler bittiğinde ise program ana ekranının en altında bulunan “Start” butonuna tıklayarak videonun hazırlanması işlemini başlatabilirsiniz. İşlem süresi videonun uzunluğuna göre değişmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

987 kez indirildi

YORUM YAZIN