Vole Media CHM 3.59.7061

Vole Media CHM 3.59.7061

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:52.3 MB
Üretici:Sanwhole
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:12 Haziran 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (52.3 MB)
659 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Belirlediğiniz bir görseli veya metni kullanarak kendinize yardım dosyası yapabilirsiniz.

Vole Media CHM Microsoft Word, CHM, biçiminde yardım dosyaları oluşturmayı amaçlayan görüntü ve multimedya entegreli ücretsiz bir platform ve platform denetleyicisidir.  Sadelikle tasarlanmış olup, hızlı bir şekilde de görüntü ve videolarla derlenmiş HTML dosyalarını Microsoft Word belgesine dönüştürmek için olanak sağlar.

ÖzetleVole Media CHM, kullanıcıları için .CHM bçiminde yardım dosyaları oluşturmayı amaçlayan ücretsiz bir programdır. Program ile oluşturacağınız .CHM biçimdeki dosyaya resim ve müzik ekleyebilirsiniz. Program ayrıca Office Word dosyalarınızı da kolaylıkla .CHM yardım dosyasına dönüştürmenizi sağlar.

Program sayesinde kendi e-kitaplarınızı oluşturabildiğiniz gibi, içerilerine videolar ekleyebilir, arka plan rengini kişiselleştirebilir, müzik ekleyebilir ve oynatıcı ekleyebilirsiniz. Kişiselleştirme olarak sınırsız özellik sunmaktadır. Ayrıca program özel kapak ve bitiş sayfası için de tasarımlar bulundurmaktadır. Program aracılığıyla diğer yardım dosyalarını açabilir içlerindeki verileri inceleyebilir, isterseniz kopyalayabilirsiniz.

Vole Media CHM ile proje dokümanları, kalite kontrol, proses kontrolünü yönetmek ve ISO 9000 şartlarını takip için en kolay ve en ucuz yoldur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

659 kez indirildi

YORUM YAZIN