Windows Essentials Codec Pack v5.0

Windows Essentials Codec Pack v5.0

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:11 MB
Üretici:MediaCodec.Org
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:3 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (11 MB)
591 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Windows Essentials Codec Pack, pek çok video ve ses formatını bilgisayarınızda sorunsuzca çalıştırabileceğiniz ücretsiz Codec Paketidir.

Windows Essentials Media Codec Pack bir dosya çözücüdür. Farklı türden ve Windows Media Player’da çalıştıramadığınız ses veya video dosyalarını oynatmak için bilgisayarınıza bu kod çözücüyü kurmanız gerekiyor.

Bu ek programcık sayesinde aynı zamanda oynatıcınızın daha çok fonksiyonlu olmasını sağlıyorsunuz. Çünkü adını bile duymadığınız çok farklı video ve ses dosyalarını bile sorunsuz bir şekilde oynatmanıza, kontrol etmenize ve efektler uygulayabilmenize olanak sağlıyor.

Kullanımı oldukça kolay olup kurulumu yapıp media player ayarlarına girdiğinizde karşınıza pek çok yeni özellik çıkmaktadır. Bu size aynı zamanda bir film izleme ortamını sunuyor. Çünkü pek çok DVD ve benzeri türden video verileri, bu ek kod çözücü olmadan çalışmamaktadır. Ayrıca günümüzde HD ve 4k’ya kadar sınıflandırılan yüksek çözünürlükteki videoların ham dosyaları da farklı formatlara sahiptir. Dolayısıyla bu çözücü ile kayıpsız bir şekilde oynatabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

591 kez indirildi

YORUM YAZIN