Wireless Network Watcher 2.11

Wireless Network Watcher 2.11

DosyaMerkezi.net
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Dosya Boyutu:313 KB
Üretici:Nirsoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:27 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (313 KB)
646 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Wireless Network Watcher, küçük boyutlu ve ücretsiz kablosuz ağ takip programı.

Wireless Network Watcher programı sayesinde, internet ağınıza bağlanmış olan diğer kullanıcılar ve onların cihazlarını görüntüler ve onların sizin kablosuz internetinizi kullanmasını önleyebilirsiniz.

Kullanılışı son derece basittir. Programı kurduktan sonra tarama işlemini gerçekleştirin ve sonrasında varsa sizin ağınız üzerinden bağlanmış olan cihazları görüntüleyeceksiniz. Eğer ağınızı kaçak kullanan davetsiz misafirleriniz varsa, bu kullanıcıların sahip oldukları cihazların detaylarına (IP adresi, MAC numarası gibi) çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İnternet bağlantınızın çalındığını yada kullanıldığını düşünüyorsanız, bunu anlamak için kullanabileceğiniz işe yarar bir uygulama diyebiliriz. Fakat programın kullanılışı ile ilgili önemli bir noktaya değinmemiz gerekirse; özellikle ağınıza bağlanmış olan kullanıcıları yasaklamak, onları engellemek gibi seçenekleriniz bulunmuyor. Bu nedenle pek çok kullanıcının beklentisini karşılayamıyor olabilir.

Program ayrıca ağa bağlı cihazların listesini dışa aktarmanıza olanak sağlar. Desteklediği kayıt formatları ise HTML, XML ve CVS dir. İçerikleri dışa aktardıktan sonra kopyala yapıştır sistemi ile Excel’e yapıştırabilirsiniz. Bu işlem rapordaki tablo yapısını bozmaz.

Ağınıza bağlı her bilgisayar veya aygıt için, aşağıdaki bilgiler görüntülenir:

*IP adresi,
*MAC adresi,
*Ağ kartı imal şirket ve isteğe bağlı olarak bilgisayar adı.

Türkçe Dil Dosyası için zip dosyası içindeki ‘wnetwatcher_lng.ini’ dosyasını programın kurulu olduğu klasöre atmanız yeterli olacaktır.

WirelessNetView Türkçe Dil Dosyası

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

646 kez indirildi

YORUM YAZIN