Xilisoft Video Converter 7.8.16.20160419

Xilisoft Video Converter 7.8.16.20160419

DosyaMerkezi.net
Lisans:Deneme
Dil:İngilizce
Dosya Boyutu:36.2 MB
Üretici:xilisoft
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Son Güncelleme:25 Nisan 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz
Sponsorlu Bağlantılar
Hemen İndir (36.2 MB)
601 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Xilisoft Video Converter, cep telefonları için video dönüştürme yazılımı.

Xilisoft Video Converter, popüler HD / SD video ve ses dosyası formatları arasında standart video dönüştürme yapabilmesinin yanında aynı zamanda PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, Google telefonları, iPad, iPad2 ve diğer dijital multimedya cihazlarda oynatmak için video, ses, ve animasyon görüntüleri dönüştürebilirsiniz.

Xilisoft Video Converter yazılımı içeriğinde; güçlü video düzenleme fonksiyonları, yüksek kalite ve hız gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunmaktadır. 3D video oynatması yanı sıra 3D videoları dönüştürmeyi de destekler.

MP4 den MP3, M4A den MP3, MP3 den WMA, WMA den MP3, AVI, MPEG, WMV, ASF den MP3, MP2 veya WMA, WAV, MP3, MP2, WMA, OGG, AAC, FLAC, APE, VQF veya MP3, MP2 veya WMA ,bunların dışında günümüz teknolojisine uygun video görüntü destekleyen cep telefonları için RM (realone) ve 3GP (QuickTime) programlarının dosya biçimlerine de video dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

High Definition

HD videoları (MKV H.264/AVC, TS, AVCHD) dönüştürme desteği. Gruplar halinde dönüştürme ile zaman kazanın. Çoklu çekirdek desteği, hızlı dönüşüm anlamına gelir.

Özelleştirilebilir Video Çıkışı

Video kırpma, video kesme, sanatsal efektler (Eski Film Etkisi, Siyah ve Beyaz, vb) uygulamak, alt yazı / film müziği / filigran eklemek, dosya birleştirme ve video bölme, video dosya boyutunu ayarlamak ve çok daha fazlası!

Çeşitli aygıtlar için video dönüştürün

IPod, iPad, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Xbox ve daha fazlası gibi çeşitli aygıtları destekler. Çatışma olmadan veya yavaşlatan arka planda çalıştırın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Başlıklar

601 kez indirildi

YORUM YAZIN